biatlon5V neděli 5. 2.2017 se uskutečnil v Havlovicích historicky 1. Havlovický biatlon. Akce se zúčastnilo celkem 80 závodníků a i když hlavním cílem bylo zúčastnit se, přesto je nutné zmínit vítěze. V kategorii do 10 let zvítězil Ondra Souček, druhý byl Šimon Souček a třetí Matěj Čížek Výsledky zde. V kategorii do 15 let zvítězil Petr Miler, druhý byl Jaroslav Kábrt a třetí Jan Kraus. Výsledky zde. V kategorii do 100 let byl první Láďa Kubeček, druhý Zdeněk Honzera a třetí Pavel Melichar. Výsledky zde. Děti běžely asi 300m a stříleli ze vzduchovky na 3 terče. V případě, že netrefily, nemusely jet trestné kolo. Dospěláci to měli těžší. Po 950m běhu je čekaly 3 rány na terče. Připraveno bylo asi 70m trestné kolo. Takže, kdo netrefil nic, závod si prodloužil asi o 200m. Závody se vydařily, přišlo hodně diváků. Video najdete již brzy na www.televizejs.cz a fotky jsou zde i na https://www.facebook.com/pg/sokolhavlovice/photos/.